PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1241}

Bez przebaczenia

Unforgiven
7,9 91 963
oceny
7,9 10 1 91963
8,5 34
oceny krytyków
Bez przebaczenia
powrót do forum filmu Bez przebaczenia
ocenił(a) film na 8

Hell yeah! Czekałem i czekałem i wreszcie się doczekałem. Teraz jeszcze niech dadzą Złoto dla zuchwałych i będzie super <3

ocenił(a) film na 9

Chyba obejrzę znowu, ale szkoda, że leci równo z meczem Real-Barcelona, no ale cóż.

użytkownik usunięty
przemyslav07

Też zamierzam oglądać rewanż. Jesteś za Realem czy Barceloną? :)

ocenił(a) film na 9

Przed chwilą pisałem to w innym miejscu. W tym meczu jestem neutralny i oglądam dla dobrej piłki. W Hiszpanii raczej nikomu nie kibicuje, a przeważnie słabszemu. :)

przemyslav07

No niestety,ja jestem w tej samej sytuacji,z tym że mam na takie wydarzenia jedno rozwiązanie: każdy mecz jest inny a film pewnie nie raz jeszcze puszczą ;D. Tak więc ja wybieram rewanż ;). Szkoda tylko,że przez pajaca Valdesa,Real może nadgonic,a tak to Barca by miała lajtowy meczyk. Powinno byc za to ciekawiej,ale jako kibic Barcelony boję się o wynik ;p

ocenił(a) film na 9
nihasa64

Ale Ty jeszcze nie widziałeś tego filmu? : ) Ja widziałem i jest super, taki specyficzny psychologiczny antywestern. A co do meczu możesz obejrzeć obszerniejszy skrót. Ale jak tam chcesz, ja tam myślę, że będzie remisik :D

użytkownik usunięty
nihasa64

nihasa64 to co zrobił Valdes to jak słusznie zauważył średni brat samobój na własne życzenie...zamiast wybić na aut to zaczął się kiwać i wyszło tragicznie a co do filmu to najlepiej ogląda się go bez reklam :D WYBIERAM MECZ :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones