PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1241}

Bez przebaczenia

Unforgiven
7,9 92 080
ocen
7,9 10 1 92080
8,5 34
oceny krytyków
Bez przebaczenia
powrót do forum filmu Bez przebaczenia

Jutro o 21 na TCM

ocenił(a) film na 8

Ogląda ktoś z Was filmy na TCM? Dalej są tam reklamy co 15 minut?

ocenił(a) film na 8
HETMAN_3

Niestety reklamy są często.

ocenił(a) film na 8
kalosz23

No właśnie...od pewnego czasu nie da się tam już oglądać filmów

ocenił(a) film na 9
HETMAN_3

chyba jeszcze nie tak źle jak na polsacie.

ocenił(a) film na 9
HETMAN_3

Dobrze, że ktoś zamieścił info o tym filmie, kiedy będzie w TV, bo muszę obejrzeć ten film, pzdr

ocenił(a) film na 10
HETMAN_3

Bloków reklamowych naliczyłem 4 po 5 minut, więc bez zgrozy.

ocenił(a) film na 8
Wonderboj

tak czy siak, to stracone 20 minut

ocenił(a) film na 10
HETMAN_3

Dlatego ja cholery zawsze nagrywam i oglądam później, dzięki temu przewijam reklamy i nie wściekam się z powodów lokowania produktów.

HETMAN_3

Ale i tak o niebo lepiej niż w polsacie czy tvnie. Dodatkowo należy TCM pochwalić za wybór filmów, których ciężko szukać gdzie indziej, więc jak dla mnie jak najbardziej pozytywny program.

ocenił(a) film na 8
HETMAN_3

W TCM naprawdę można zobaczyć dobre filmy, których - jak już wspomniał mój przedmówca - ciężko szukać gdzie indziej. Poza tym często je tam puszczają, więc jeśli nie możemy obejrzeć danego filmu w jakiś dzień to nic nie szkodzi, bo wkrótce puszczają go znowu. Osobiście uwielbiam "Strach na wróble", który widziałem już wiele razy dzięki TCM. Nie przypominam sobie by TVN czy Polsat pokazywał ten film.
Co się tyczy reklam, na TCM jest ich faktycznie sporo, ale trwają bardzo krótko. A co do "Bez przebaczenia" to dziś znów TCM je pokaże o 21 :)

ocenił(a) film na 8
HETMAN_3

A jaka jest kategoria wiekowa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones