PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129675}

Uwięziona we śnie

The Lazarus Child
6,0 709
ocen
6,0 10 1 709
Uwięziona we śnie
powrót do forum filmu Uwięziona we śnie

5/10

użytkownik usunięty

Film nie bardzo wciagajacy.Wrecz nudzilem sie na nim.nie polecam,ogladnalem go tylko dla Andy'ego ale sie zawiodlem.

Yoko nieOno ogladnij najpierw film a potem pisz recenzje bo ja tam nie dopatrzylem sie zadnego autobusu(nawet szkolnego :) ) ktory to rzekomo potracil frankie :)

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Czytając recenzję filmu i jego opis liczyłem na coś więcej, ale niestety przez 3/4 filmu się po prostu nudziłem mając nadzieję że jeszcze spotka mnie zaskoczenie, ale tak się nie stało. Można zobaczyć tylko gdy nie mamy żadnego innego filmu ale lepiej będzie wykorzystać te 100min na coś ciekawszego.
P.S. Ja również nie zauważyłem w filmie żadnego autobusu ;)

Bardzo długo czekałam na ten film - ściągał się jak krew z nosa. Ale też bardzo mnie rozczarował... Akcja zaczyna się po jakiejś 70-80 minucie i wcale nie jest warto na nią czekać, bo nie ma nic nadzwyczajnego. Strata czasu kompletna. Nie polecam...

ocenił(a) film na 5
Meteorka

No właśnie dziewczynka została potrącona przez samochód,a nie przez autobus. A rodzice nie rozeszli się z powodu wypadku córki,bo od początku filmu nie są już razem. To właśnie wypadek sprawił,że znowu zaczęli się do siebie zbliżać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones